Notki w kategorii: Dzieci


Pierwsze lekcje pływania

Pierwsze lekcje pływania 27 lipca 2009 Brak komentarzy

Hity babyonline prowadzony przez Redakcja Babyonline.pl w kategorii Dzieci

Do pływania warto zachęcać już trzymiesięczne dziecko. To świetna zabawa, okazja do zacieśnienia więzów, bliskości z rodzicami i trening całego organizmu. Jak się do tego przygotować?


Gimnastyka dla bobasa

Gimnastyka dla bobasa 27 lipca 2009 Brak komentarzy

Dziecięcy shopping prowadzony przez Rena w kategorii Dzieci

Mata Mała Księżniczka Tiny Love jest idealna dla małego odkrywcy. Interaktywne zabawki bawią i stymulują rozwój dziecka. Cena ok. 292 zł.


niedzielny relaks

niedzielny relaks 26 lipca 2009 Brak komentarzy

moje sloneczka prowadzony przez Konto usunięte w kategorii Dzieci

z tym jest raczej kiepsko przy dwójce małych szkrabów trudno o wolną chwilę al dom jest inny żywszy i pełniejszy gdy są w nim dzieci. Pamiętam ten czas gdy byliśmy sami z mężem niedzielny relaks  byl czasem wielkiego lenistwa i co z tego kiedy bylo w nim cicho i bardzo czysto a jednocześnie pusto. Teraz nie jest już ani cicho ani czysto ale jest w nim życie od rana do...


Amelia

Amelia 25 lipca 2009 1 komentarz

..... prowadzony przez ewka86666 w kategorii Dzieci

jestem mamą i jestem szcześliwa ze mogłam dac zycie takiej wsaniałej istoce choc w chwili obecnej jestem samotną mamusia ale warto sie cieszyć i starać dla takiej malutkiej istotki pozdrawiam wrzystkich i mamusie pamietajcie usmiechajcie się duzo do swoich pociech bo ta osóbka potrzebuje dużo naszej miłości:)


bunt dwulatka

bunt dwulatka 25 lipca 2009 Brak komentarzy

moje sloneczka prowadzony przez Konto usunięte w kategorii Dzieci

uf, bunt dwulatka moja starsza córcia Julka 15 sierpnia skończy dwa latka ciężki to czas dla mnie i chyba gorszy dla mojego męża, który co tu dużo mówić jest niezbyt cierpliwym czlowiekiem, a chyba myślał, że jego mała córeczka ze słodkiego bobaska stanie się od razu małą panienką, a tu klops. Mała chce chodzić w swoją stronę, robić to na co ma ona akurat ochotę,...


Przewijanie na spacerze

Przewijanie na spacerze 24 lipca 2009 Brak komentarzy

Hity babyonline prowadzony przez Redakcja Babyonline.pl w kategorii Dzieci

Wracać z malcem do domu tylko po to, aby zmienić mu pieluszkę? To zwykła strata czasu. Kiedy na dworze jest ciepło, możesz malucha przewinąć w wózku albo na trawie. Jak sobie zatem poradzić z plenerowym przewijaniem?


Od kaszki malec zdrów

Od kaszki malec zdrów 24 lipca 2009 Brak komentarzy

Dziecięcy shopping prowadzony przez Rena w kategorii Dzieci

Gdy niemowlęta mają problemy z brzuszkiem, wtedy na pomoc ruszają kaszki! Szczególnie Nestlé „Zdrowy brzuszek”, wzbogacone probiotykami i prebiotykami. Dodatkowo zboża poddano hydrolizie enzymatycznej, dzięki czemu zawarte w nich węglowodany są wyjątkowo łatwostrawne. Dzięki hydrolizie kaszki są też słodkie, choć nie ma w nich dodatku cukru! Cena ok....


Dlaczego płaczesz skarbie

Dlaczego płaczesz skarbie 23 lipca 2009 Brak komentarzy

Hity babyonline prowadzony przez Redakcja Babyonline.pl w kategorii Dzieci

Gdyby niemowlęta umiały mówić, wolałyby pewnie prosić o pomoc przy użyciu precyzyjnych komunikatów: „Mamo, piiiiić!”, „Zrobiłem kupę!”. Ale nie umieją, więc radzą sobie, jak potrafią: płaczą. Przeczytaj, co chcą przez to powiedzieć.


100 % soku w kartoniku

100 % soku w kartoniku 23 lipca 2009 Brak komentarzy

Dziecięcy shopping prowadzony przez Rena w kategorii Dzieci

BoboVita wprowadza na rynek pierwsze stuprocentowe soki w kartoniku ze słomką przeznaczone specjalnie dla niemowląt. Soczki nie zawierają ani grama dodanego cukru oraz kwasu cytrynowego, które mogą występować w sokach nie przeznaczonych dla niemowląt. Zawierają natomiast witaminę C, która ułatwia wchłanianie żelaza zawartego w posiłkach. Nowe 100-proc. soki w...


Mamuśka

Mamuśka 22 lipca 2009 Brak komentarzy

ANIOŁEM BYĆ prowadzony przez myha1986 w kategorii Dzieci

Witam! Od 19 miesięcy jestem szczęśliwą mamusią Szymka. :) Postanowiłam założyć blog, żebym mogła podzielić się od czasu do czasu moimi radościami z innymi. A mając dzidziusia tych radości jest bardzo duzo. :) Pozdrawiam wszystkich gorąco!!!