Jak działa zadawanie pytań?

 

Wystarczy, że w polu „zadaj pytanie” wpiszesz swoje pytanie i już możesz skorzystać z doświadczenia użytkowników serwisu i wiedzy naszych Ekspertów!
Pamiętaj o ważnych zasadach zadawania pytań:
  • Zawsze konstruuj wpis w formie pytania z pytajnikiem (np. Jaki wybrać podkład do cery z tendencjami do przetłuszczania się?)
  • Nigdy nie używaj równoważników zdań lub pojedyńczych wyrazów (np. "podkład" albo "wybór podkładu") - pytania w ten sposób konstruowane będą kasowane przez Redakcję.
  • Jeżeli takie same lub podobne pytanie było już kiedyś zadane przez innego użytkownika podpowiemy Ci gotową odpowiedź. Sprawdź wówczas jeego treść.
  • Jeżeli nikt wcześniej nie zadał takiego pytania poprosimy Cię o dodanie go do odpowiedniej kategorii i zapisanie w serwisie. Pojawi się w sekcji pytań "Otwartych", co oznacza, że będzie czekało na odpowiedź.
 
Od tego czasu każdy zalogowany użytkownik i nasi Eksperci będą odpowiadali na Twoje pytanie.
 
Spośród wszystkich odpowiedzi możesz wybrać tę najlepszą! Masz na to 7 dni od czasu zadania swojego pytania. Jeżeli z jakiegoś powodu nie uda Ci się wskazać tej jedynej nie martw się – nasi użytkownicy zagłosują na najlepszą. P
 
ytania, w których nie wskażesz najlepszej odpowiedzi zostaną przeniesione do sekcji pytań "Nierozstrzygnięte"
 
Zamknięte pytania – czyli takie, na które udzielono odpowiedzi i Ty lub inni użytkownicy wskazali najlepsze z nich zostają przeniesione do sekcji Baza Wiedzy. W ten sposób budujesz bazę gotowych pytań wraz z najlepszymi odpowiedziami.

 

Więcej na ten temat: