Ważne zmiany w Polki.pl i Babyonline.pl - koniecznie przeczytaj!

 

Idą zmiany w Polki.pl i Babyonline.pl
 
Drogie Użytkowniczki! Redakcja serwisów Polki.pl i Babyonline.pl przygotowała dla Was nowe funkcjonalności, które pozwolą na znacznie ciekawsze i interaktywne wykorzystanie Waszych ulubionych serwisów.  Aby to było możliwe  potrzebna jest migracja (przeniesienie) Waszych kont (loginów i haseł)  do nowego systemu. Proces będzie trwał od piątku, 15 maja godz. 20.00 do soboty, 16 maja godzina 20.00. W tym czasie nie będzie możliwości zakładania nowych kont i logowania do serwisów.
 
Koniecznie przeczytaj!
 
 
Jeżeli posiadasz już konto (logujesz się) do któregoś z wymienionych forum lub fotoforum:
 
Na skrzynkę pocztową, której używasz w w/w serwisach otrzymasz email z instrukcją pozwalającą na sprawne wykorzystanie Twoich dotychczas używanych kont w nowym Profilu i nowych funkcjonalnościach.
 
Będziesz mogła używać tego samego loginu i  hasła do logowania się we wszystkich wyżej wymienionych miejscach oraz w nowych serwisach:
 
Więcej informacji na temat nowego Profilu, Społeczności i nowych serwisów znajdziesz w sekcji POMOC
 
Jeżeli dotychczas nie rejestrowałaś się w żadnym z naszych serwisów wystarczy, że wejdziesz na stronę Ja.w.Polki.pl i założysz swój osobisty Profil. Warto!
 
 
Z góry przepraszamy za chwilowe problemy, które potencjalnie mogą wyniknąć w czasie migracji konta do nowego systemu. W przypadku jakichkolwiek pytań czy problemów – pisz do nas: pomoc@polki.pl
 
Redakcja Polki.pl i Babyonline.pl
 
 
 
Co ulega zmianie?
 
Po pierwsze Społeczności.
Każdego miesiąca jest Was blisko 700 tysięcy. Czytacie, dyskutujecie, opiniujecie. Specjalnie dla Was tworzymy kobiecą Społeczność Polki.pl – www.Ja.w.Polki.pl
Już dziś każda z Was może mieć własną wizytówkę – Profil w domenie Polki.pl. Np. Karolina.Polki.pl albo modna80.Polki.pl, tym samym tworzyć kręgi swoich znajomych i dzielić się z nimi pomysłami, radami i opiniami.
 
Jak założyć własny Profil? To proste.
Wystarczy wejść na www.Ja.w.Polki.pl i zalogować się lub – jeżeli nie posiadasz konta – wejść na stronę Ja.w.Polki.pl i założyć je.
 
 
Dlaczego warto się zarejestrować w Społecznościach Polki.pl?
Dostajesz dostęp do wielu funkcjonalności serwisu, zdobywasz punkty, wygrywasz nagrody, masz możliwość kontaktu z innymi użytkownikami i dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem.
 
Więcej informacji na temat rejestracji w serwisie znajdziesz w sekcji POMOC
 
Co nowego otrzymujesz?
 
W pierwszym etapie planowanych zmian  – prócz wspomnianej opcji logowania się do wszystkich serwisów za pomocą tego samego loginu (nazwy użytkownika) i hasła oraz własnej wizytówki w domenie Polki.pl – dajemy Ci nowe serwisy typu „Pytania i odpowiedzi”, w pełni zintegrowane z Twoim Profilem:

Oraz serwis blogowy:

 
Dowiedz się więcej o serwisach typu „Pytania i odpowiedzi”.
 
Czy przeniesienie konta do nowego systemu skasuje historię Twojej aktywności w serwisach?
Nie. Będziesz mogła logować się na swoje konto w serwisach, które dotychczas używałaś. Nie stracisz historii swojej aktywności (wątki, ulubione, zdjęcia etc.).