Notki w kategorii: Pamiętniki


Przygoda z bieganiem.

Przygoda z bieganiem. 23 marca 2017 Brak komentarzy

Do powiedzenia prowadzony przez kassies w kategorii Pamiętniki

 Myślę by rozpocząć powoli swoją przygodę z bieganiem. Wiosna przecież sprzyja większej aktywności, a zdecydowanie wolę bieganie wśród przyrody i na świeżym powietrzu niż gnieżdzić się z tysiącami ludzi w jednej siłowni. Przedtem jednak chcę się dobrze przygotować do uprawiania tego rodzaju dyscypliny. Mam ostatnio jakieś dziwne kucia w piersi, więc pulsometr...


Wypad nad morze

Wypad nad morze 23 marca 2017 Brak komentarzy

Do powiedzenia prowadzony przez kassies w kategorii Pamiętniki

 Rozmarzyłam się teraz i tak sobie myślę, że jakby się tak całkiem cieplej zrobiło, to zrobię sobie wypad nad morze. O! Taki spontaniczny. Fakt, że będę długo jechać, ale uwielbiam morze, a wakacje wątpię czy uda mi się zrealizować plan wyjazdu :) Bo wiecie, nie zawsze te wolne w pracy się dostanie :) A wy lubicie morze?


Zdjęcie z drogi

Zdjęcie z drogi 23 marca 2017 Brak komentarzy

Do powiedzenia prowadzony przez kassies w kategorii Pamiętniki

 Mój kumpel zmienił niedawno pracę i jeździ samochodem tirem czasem też samochodem i rozwozi różne towary. Właśnie mi przysłał fotkę z drogi. Piękne ma przed sobą widoki, nie powiem:D Ja nie wiem czy potrafiłabym wytrzymać parę godzin w samochodzie, to musi być bardzo uciążliwe i nudne, a Wy? Dalibyście radę?


Coca-cola

Coca-cola 22 marca 2017 Brak komentarzy

maliowa prowadzony przez maliowa w kategorii Pamiętniki

 Mam teraz na nią ochotę od kilku dni, ale staram się ograniczyć cukier więc jej nie kupuję. Wiadomo, że w niej jest mega dużo cukru. Mam nadzieję, że ten zryw mi sam przejdzie, ale wiecie czasem się chce zgrzeszyć niezdrowym. Mówią, że coca-cola jest dobra na problemy z żołądkiem, bo wszystko wyżera :P Ale nie wiem ile w tym prawdy, ktoś próbował?


Niezawodna mama

Niezawodna mama 22 marca 2017 Brak komentarzy

maliowa prowadzony przez maliowa w kategorii Pamiętniki

 Hejka, wiem, że piszę z taką częstotliwością, że lepiej nie mówić, ale staram się jak mogę. Film, na którym byłam z mamą był świetny polecam każdemu kto nie był. Ostatnio trochę się uaktywniłam kulturowo, bo rzeczywiście trochę za dużo pracuję. Dziękuje Bogu, że mam taką świetną mamę, która zawsze pomoże nam przy Kasi.


Chcę się na coś zapisać.

Chcę się na coś zapisać. 16 marca 2017 Brak komentarzy

Różowe okulary prowadzony przez fiolentynka w kategorii Pamiętniki

 Jakoś ostatnio mi nudno. Brakuję mi świeżości i czegoś nowego. Nową pasję chciałabym mieć po prostu, ale jaką to nie mam pojęcia. Chciałabym się wyróżniać na tle innych. Może macie jakieś pomysły, co by mogła robić 27 latka, która jest bardzo ambitna, uwielbia kontakt z ludźmi i ruch. Może Wakeboarding, tak podobnie do brata, też adrenalina, ale chyba bardziej...


Mój brat i jego pasje

Mój brat i jego pasje 16 marca 2017 Brak komentarzy

Różowe okulary prowadzony przez fiolentynka w kategorii Pamiętniki

 Mój brat ostatnio ciągle mówi o skateboardingu (chyba tak to się nazywa, nawet nie wiem), że nie może się doczekać zimy, że fajnie by było poćwiczyć już triki. Ma zamiar nawet się na jakieś zawody zapisać. Ja jak on jeździ to mało zawału nie dostaje, bo mi się wydaje, że zaraz coś sobie połamie albo zrobi sobie krzywdę.


Yeeah !

Yeeah ! 16 marca 2017 Brak komentarzy

Różowe okulary prowadzony przez fiolentynka w kategorii Pamiętniki

 W weekend przylatuję do mnie koleżanka z Anglii w odwiedziny. Strasznie się cieszę, bo dawno jej nie widziałam. Mieszka już 3 lata w Anglii i nie ma zamiaru wracać na stałe, ale nie wiadomo jak teraz będzie czy jej pozwolą tam zostać. Raczej trzeba być tam ponad pięć lat, żeby móc zostać. Jak myślicie, wiecie coś na ten temat? :)


Miska, kuweta i tak dalej...

Miska, kuweta i tak dalej... 14 marca 2017 Brak komentarzy

Życie z nieznośnym kotkiem... prowadzony przez wasata5 w kategorii Pamiętniki

 Każdy wie, że zwierzę też potrzebuje swoich przedmiotów. Np. kotek nie zje naleśników z talerza i nie wypije orenżady z kubka. Nie zaśnie grzeczniutko o 20 w pięknie pościelonym łóżku i nie będzie siedział cały dzień grzecznie na oparciu kanapy. Tak samo było z Wąsikiem. Jest kotek, ale gdzie akcesoria? Pojechałam szybko z tatą do zoologicznego. Wzięliśmy paczkę...


Nie mogę się doczekać wiosny.

Nie mogę się doczekać wiosny. 13 marca 2017 Brak komentarzy

blogosfera prowadzony przez janinkakar w kategorii Pamiętniki

 Dziś spało mi się strasznie, a jak się obudziłam to mocno bolała mnie głowa. Mam tak dobrych parę dni, ale raczej staram się nie brać lekarstw, bo to wiadomo, że jest szkodliwe. Macie jakieś sposoby, ale domowe na migrenę. Fakt, dzisiaj było bardzo niskie ciśnienie, to może dlatego. Niestety często to się powtarza. Macie jakieś sposoby- piszcie.